Co je to Weedingtech?

Jsme vůdčí světová společnost v oblasti likvidace plevele bez herbicidů. Společnost byla založena v roce 2011 se sídlem v Londýně.  Našim posláním je stát se světovým lídrem v hubení plevele bez herbicidů. Současně chceme celosvětově pomáhat organizacím redukovat tyto chemické látky. Poskytujeme životaschopnou a udržitelnou alternativu běžně dostupným herbicidům.

Náš byznys je podepírán 4-mi základními pilíři, které definují, co děláme a jak operujeme.

Inovace

Jakožto průkopníci v daném odvětví je inovace v srdci našeho byznysu. K naplnění naší mise nabízíme nejefektivnější alternativu k herbicidům. Jsme hrdí a velice si vážíme toho, že pracujeme s celosvětově proslulými vědci a experty na vyvíjení nejlepší dostupné technologie a produktů v našem sektoru, jaké dnes můžeme mít. Také se neustále podílíme na celosvětovém výzkumu a rozvojovém programu, pomocí kterého náš systém stále zdokonalujeme. Snažíme se plnit potřeby našich klientů a současně být vždy o krok napřed.

Manufaktura

Weedingtech je řízen technickou znamenitostí. Námi vyvinutý systém MW-série, držící ocenění a náš Foamstream jsou odborně vyráběny a vychytáváme je do nejvyšších možných standardů. Na tento proces dohlíží špičkový tým techniků. V praxi to znamená, že naši klienti mohou očekávat kombinaci nejlepšího britského inžerýrství společně se špičkovými věděckými poznatky. Tyto výsledky v podobě MW-série a Foamstream se stávají vůdčím systémem pro hubení plevele bez pesticidů.

Zásobování

Náš globální řetězec zásobování a distribuční síť nám dovoluje distribuovat naše systémy jednoduše všem progresivním organizacím po celém světě. Máme přes sto různých klientů úspěšně využívající naše technologie od Anglie, Evropy, Ameriky, Kanady až po Nový Zéland. Dodáváním našeho systému na mezinárodní trh přímo pomáháme přispět k celosvětovým ambicím na snižování používání  herbicidů a nabízíme organizacím možnost volby.

Podpora

Chápeme, že když si koupíte nejmodernější stroje, očekáváte, že si kupujete nejen technologii, ale i zákaznickou podporu. Společně s našimi distributory, kteří poskytují prvotřídní servis ve většině našich uzemích. To znamená poskytnout bezkonkurenční podporu a špičkovou službu všem našim klientům jako součást poprodejního programu. Prostřednictvím naší sítě kvalifikovaných servisních techniků a našeho globálního podpůrného týmu jsme schopni poskytovat našim klientům nepřetržitou technickou pomoc od okamžiku, kdy začnou svou cestu bez plevelů s herbicidy. Kromě toho mají naši distributoři také technickou infrastrukturu světové úrovně, která poskytuje nejlepší možnou podporu po prodeji. Posilujeme společnou vizi k poskytování té nejlepší možné zákaznické podpory. Tento přístup zaměřený na služby znamená, že jsme schopni získat od našich klientů neustálý pohled na jejich potřeby a na to, jak využívají náš systém – a to vše se živí našimi výzkumnými a vývojovými programy světové úrovně.